Przejdź do treści

Aplikacja Lustro – ja jestem

Jest wspaniałym  multi-narzędziem, które może pomóc Ci na co dzień praktykować:

Wdzięczność – to potężne narzędzie dzięki, któremu zrealizujesz wszystkie swoje marzenia. W stanie wdzięczności masz największą moc tworzenia. Wdzięczność to brama przez, którą wpuszczasz to co czeka na Ciebie w polu kwantowym, w polu nieskończonych możliwości. Bądź wdzięczny za to co masz a dostaniesz tego więcej. Rozejrzyj się wokół i wpisz w dzienniczku za co każdego dnia jesteś wdzięczny.

Programować swoją świadomość:

Afirmacje – wielokrotnie powtarzane afirmacje pomagają zmieniać Twoje stare programy. Wpisz wybraną ilość afirmacji z dowolnego tematu. Ustaw godzinę powiadomień. W ten sposób codziennie o wybranej godzinie  wyświetli się jako przypomnienie w Twoim telefonie. Nie musisz już nic więcej robić.  Zmienisz oprogramowanie, negatywne przekonania na nowe pozytywne, takie jakie chcesz. Stosuj te same afirmacje od 30 do 90 dni.

Zobaczyć ile otrzymujesz:

Finanse – „Energia podąża za uwagą”. Wpisuj każdą kwotę, która otrzymasz, wypłata, dodatkowe dochody, prezent, bon podarunkowy, ktoś postawił ci obiad, kawę. Notuj codziennie. Zobacz ile pieniędzy otrzymujesz.

Spisać konkretne:

Cele – Ustal swoje cele. Jeśli nie wiesz czego chcesz życie nie wie co ma Ci dać. Podejmij decyzje ustal to czego chcesz.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące aplikacji zapraszam kontakt@lustrojajestem.pl